Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Most tényleg nem lehet csatlak...

Shai-Hulud kérdése:

Most tényleg nem lehet csatlakozni a minecraft szerverekhez?

Figyelt kérdés

Most tényleg nem lehet csatlakozni a minecraft szerverekhez, vagy az én gépemmel van valami baj?

Egyik szervert sem érem el, mindegyiknél azt írja ki a launcher, hogy a csatlakozás sikertelen.


2015. júl. 9. 09:22
 1/6 anonim ***** válasza:
gondolom valami hulladék gyártott launcherrel vagy.szedj egy free,normál launcheres minecraftot,azzal jólesz.
2015. júl. 9. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A LegendaryMC launcherével játszom, azt hiszem, ez nem hulladék.
2015. júl. 9. 09:28
 3/6 anonim ***** válasza:

éreztem,hogy valami ilyesmi...hát nem azzal kéne.

szedj olyat,ami csak egy nevet kér,azzal nem lesz baj.gondolom a legendary MC webszerverével van épp valami,és emiatt nem jelentkeztet be.ahol lehet,használj free klienst,ne ilyen buherált marhaságokat.

2015. júl. 9. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

A TeamExtreme kliensével sem lehet belépni.


Amiket nem tudok elérni:


play.teamextrememc.com, 192.99.220.92

tauricraft.no-ip.biz, 62.165.202.88

play.legendary.hu, 37.221.210.41

mc.avalion.hu, 95.140.43.240

2015. júl. 9. 09:42
 5/6 anonim ***** válasza:

pedig vagy klienssel,vagy nettel lesz a gond.nekem belép,csak azt írja,hogy hackelt kliensel nem lehet játszani...elmehetnek oda ahova gondolom.

viszont végeredményben nálad van valami

2015. júl. 9. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi, ez rossz hír. :-(

Akkor próbálkozom, hátha valamit elszúrtam a routernél.

2015. júl. 9. 09:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!