Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért foglal több helyet a C...

Miért foglal több helyet a C meghajtó?

Figyelt kérdés
Tegnap este vettem észre, hogy egyre jobban fogy-fogy a hely a C meghajtón. CCleaner próbáltam, semmi, utána Advenced SystemCare-t is próbáltam, semmi. Utána megint CCleaner-rel lemez töredezettségmentesítést csináltam, akkor felszabadított 2 GB-ot, de rá 30-50 perc múlva el-el tünt 500 MB. Meguntam és csináltam partíció összevonást, tudom ettöl nem oldódott meg. Na szóval már nem tudom mi a fenét csináljak.

2015. júl. 17. 11:37
 1/1 anonim ***** válasza:

Keress Windows.old mappát, hátha az foglal sokat.

[link]


Ha nem használod a hibernálás funkciót:

Rendszergazdaként futtatott parancssorban add ki a következő parancsot: powercfg -h off

Ellenőrizd az energiagazdálkodási beállításokban, hogy sehol ne szerepeljen a hibernálás, mint kiválasztott opció.

Ezzel nyersz annyi szabad helyet, amennyi ram van a gépedben.


Aztán töltsd le a ashampoo winoptimizert ezt futtassd.

Utána van egy menüpontja, ahol duplikált fájlokat keres, tehát amiből 1-nél több van de ugyan az azokat törli.

Nézd meg mennyi a virtuális memória mérete, ha van legalább 4gb ram-od akkor a virt. memória méretét így állítsd: minimum 500 mb, maximum 2048 mb.

Kb ennyi jutott most eszembe, ha kell az ashampoo program, akkor privátba írj. ennyi kb.

2015. júl. 17. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!