Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért nem indítható el a...

Miért nem indítható el a Rendszervisszaállítás-segédprogram?

Figyelt kérdés
Legfölül a programok telepítése és törlése felsorolásban nektek mi van? Mert csak egy progit akartam leszedni, azt hittem, annak a leszedését befejezte, rámentem másra is, hogy törölje; de láttam, még tényleg ott van az előző, akkor rámentem mégegyszer arra, amit az előbb törölni akartam, lehet, hogy akkor töröltem ki valamit? A rendszervisszaállítást ki tudom törölni? Ha ez egy segédprogram, mert ott azt írja.. Figyelmeztetés nélkül úgyse törölné ki a Windows, ugye? Mit csináljak, hogy működjön?

2015. júl. 17. 13:14
1 2 3 4
 1/32 A kérdező kommentje:
Arra gondoltam tehát, hogy lehet, hogy ami alatta volt a listán, azt is törölte; mert az legfölül volt, és a 2. a listán már egy Microsoft-os cucc.
2015. júl. 17. 13:18
 2/32 A kérdező kommentje:
Le akartam tölteni egy programot, arról az oldalról már volt, hogy szedtem le valamit, ragaszkodott hozzá, hogy szedjek le még valamit, aminek a neve a weboldal neve volt, gondoltam, hogy addig nem tölti tovább, mert csak valami installációs bigyót tölött le; nem a programot, gondoltam, lehet, hogy kell az is hozzá; de lehet, hogy már régebbóta nem működik a visszaállítás; csak most akartam próbálni, és ezért csak most derült ki.
2015. júl. 17. 13:35
 3/32 A kérdező kommentje:
Sürgős, légyszi help!!!!
2015. júl. 17. 13:36
 4/32 A kérdező kommentje:
Eseménynaplót nem tudja elérni. :(
2015. júl. 17. 13:39
 5/32 A kérdező kommentje:
Vírusirtókból jelenleg fennvan avast,anti-malware,ésspyware
2015. júl. 17. 13:39
 6/32 A kérdező kommentje:
Legutóbb jún 1-jén kapott vírust, ezeket akkor raktam rá, az után.
2015. júl. 17. 13:41
 7/32 A kérdező kommentje:
Most valami mystartsearch-ot rakott be kezdőlapnak, pedig már rámentem, hogy a Google legyen az; ha bezárom, utána mindig ezt hozza be, pedig a bővítményeknél meg nincs is ilyen bővítmény, és már tényleg beállítottam mást a kezdőlapnak, mielőtt bezártam volna.
2015. júl. 17. 14:04
 8/32 Gábor_79 ***** válasza:

Az a Mysearch valami malware lehet, úgy is viselkedik. A Malwarebytes Antimalware ezek szerint nem prémium. Mert annak meg kellett volna fognia. Futtass azzal egy ellenőrzést. A rendszervisszaállítás lehet, hogy ki volt nullázva. A programok eltávolításánál nem jelenik meg.

Számítógép > (jobb gomb) Tulajdonságok > bal oldali kék sáv "Rendszervédelem". A "Beállítások" gombra nyomva látod mekkora terület van fenntartva.

2015. júl. 17. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:

Köszönöm,hogy írtál! A rendszervédelmes cuccig,amit mondtál, eljutottam,de tovább? Jelenleg használt : 0 bájt

Max használható : 20% 11Gb-ennyi van most üresen a C-n. Na de mit kezdjek ezzel?:O

2015. júl. 17. 15:28
 10/32 A kérdező kommentje:

Most már látom, itt a 3. pontnál van a hát nem pipa ,de a kis lyukban a pont, akkor átállítom:


-Rendszerbeállítások és fájlok korábbi verzióinak visszaáll

-Csak a fájlok visszaáll

-Rendszervédelem kikapcs

2015. júl. 17. 15:31
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!