Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Képet szeretnék felraknia...

Képet szeretnék felraknia gépre és ezt írja. Hiba az importálandó képek keresése során. Ez mit jelent?

Figyelt kérdés
A fájlnév,könyvtárnév,kötetcímke szintaxisa nem megfelelő.
2015. júl. 17. 20:19
 1/4 tabaki ***** válasza:
Biztosan én vagyok az oktondi, de ebből nekem sem az nem derül ki, hogy mit akarsz csinálni pontosan, se az, hogy mi a problémás fájlnév, könyvtárnév, kötetcímke, amibe az izé beleakadt.
2015. júl. 17. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Kedves Oktondi!

Ha nem érted,hogy mit kérdezek,akkor miért is "válaszolsz"?

Szerintem egyértelmű amit kiírtam.

Fényképezőről akarok a gépemre fényképet rárakni és ezt írja ki.Eddig gond nélkül sikerült csak tegnap óta nem és nem nyomkodtam el a gépen semmit tudomásom szerint.

Így már érted?

2015. júl. 18. 12:40
 3/4 tabaki ***** válasza:

Kedves Krisztina!


Mindjárt gondoltam, hogy szerinted egyértelmű, ezért tartottam fontosnak jelezni, hogy nem az. Tehát a _fényképezőgépről_ másolnád a képeket a számítógépedre, ennyi legalább megvilágosodott. Az is, hogy nem életedben először próbálkozol valamivel, amihez lövésed sincs. Ezek, mint fontos körülmények, nyugodtan helyet kaphattak volna a kérdés pontosításában. Most már csak egy-két kérdés maradt homályban: Milyen operációs rendszered van egyáltalán, milyen programot használsz a másoláshoz, mi a képfájlok elérési útja a fényképezőgépen, és mi volna a gépeden a célkönyvtáré.

Ebből az első kérdésre Windows (valahány) a valószínű válasz, a másodikra talán a beépített fájlkezelő -- gondolom, hogy a többiben rejtőzne a hiba oka, ha már a hibaüzenet is erre gyanakszik. Ez nem bizonyos, de nem is esélytelen, hiszen, mint tudod, a Windows nem minden esetben fogad el bizonyos karaktereket vagy mappaneveket, ezért érdemes lett volna szemügyre venni a titokban tartott információkat is. „Így már érted?”

Egyébként meg attól, hogy te valamit egy bizonyos, számodra természetes módon végzel el, más számára nem egyértelmű, mit csinálsz, ugyanis lehet, hogy ismer rá tizenöt egyéb módszert is, és ki tudja, talán a tiéd az utolsó, amely az eszébe jutna. Nem magamról beszélek persze, hanem valakiről, aki ért is hozzá.

2015. júl. 18. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Windows 7 operációs rendszer,igen,szerintem beépített fájlkezelő van.

Próbáltam felrakni és ezt írja.

Cserélhető lemez F-et ír.Keresés DCIM6100 FOTO.

Nem tudom ez segít e.

2015. júl. 19. 15:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!