Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Egy 3,5mmes jack kimenet (pl....

Borosta2 kérdése:

Egy 3,5mmes jack kimenet (pl. laptopé, telefoné) mekkora feszültségen adja a jelet?

Figyelt kérdés
Erősítőre akarom rákötni, de pl. a régi videoton magnó nem ad elég jelet (azt csak hirtelen próbaképp tettem rá, de nagyon halkan adta mert kb. negyede lehetett a bemeneti feszültség a normálnak.)

2015. júl. 17. 21:00
 1/4 anonim ***** válasza:

Igen a magnók külön aljzatra kötendők, más a feszültségük és torzít ezért. Az erősítők hátulján külön jelezve is van ar RCA aljzatoknál...

A Jack kimenetet rákötheted nyugodtam az erősítőre, simán megy. Mennyi az U? Most hirtelen nem tudom. :)

2015. júl. 17. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nèzd ez egy régi csöves apx100 (nem tudom emlékszel te milyen is az) a lényeg akkor érdemes thuel-jack àtalakítót vennem. köszönöm
2015. júl. 18. 20:19
 3/4 anonim ***** válasza:

A jelenlegi konzumer eszközök jelszintjeiről:

[link]

-10 dBV vagyis 300 mV (RMS) 10 kOhmos impedanciánál.


A Beag APX-100 bemeneti érzékenysége meg 775 mV 220 kOhmnál:

[link]

2015. júl. 18. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Akkor mennyire érdemes megpróbálnom? mert kimenetnek meg 2 régi fadobozos videoton hangfalat akarok rákötni. ( azokról semmi infóm, de ha ennyire bent vagy a szakmában csak tudod melyikről beszélek)
2015. júl. 19. 10:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!