Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A microsoft még figyeli az...

A microsoft még figyeli az Windows 10 preview programban résztvevő insidereket?

Figyelt kérdés
És aki insider az július 29 után marad ebben a programban vagy ki kell lépnie?
2015. júl. 18. 22:19
 1/7 anonim ***** válasza:
lesz még utána is insider program és ugyanúgy lesznek még "teszt" verziók, amiket kiadnak hogy teszteljék a felhasználók.
2015. júl. 18. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És ha vége lesz ennek, utána az insidereknek venniük kell egy termékkulcsot? És ha megfigyelik minden lépést amit csinálunk? Bejelenteni hogyan kell nekik egy hibát?
2015. júl. 18. 22:29
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha egyszer vége lesz(?), akkor igen, nyilván nekik is venni kell kulcsot.

Minden lépésed figyelik... Hát figyelj, ez minden valószínűséggel a "simánál" is így van, csak nem kötik az orrodra.

2015. júl. 18. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
a rendes windows 10 et nem fogod tudni használni, amit azok kapnak akiknek rendesen megvan, hanem csak a még lehetségesen instabil "béta" verziójú win10et. Ez teljesen ingyenes, de rendes napi használatra nem biztos h nyerő. Hibát beküldeni nem tudom h hogy kel, de gondolom a microsoft oldalán.
2015. júl. 18. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszotokat, a hibajelentés beküldtem és ezt írtam: The Microsoft Edge use a lot of memory (from 4 gb 3 gb), and often crashes and freezes

Ezt írtam angolul, de nem tudom hogy helyes-e


De amúgy már mondták ez a build 10240-es ez már az rtm és az insiderek megkapták, akkor ők most nem a végleges Windows 10 -et használjk?

2015. júl. 18. 22:49
 6/7 anonim ***** válasza:

Miért ne használja ki a memóriát, ha egyszer van? Jobban örülnél, ha üresen látnád nagy részét? Ha másik programnak kell memória, akkor majd kap.

Végleges verzióról beszélni nem igazán van értelme, úgyis folyamatosan jönnek ki hozzá frissítések. Könnyen lehet, hogy a 10240-est küldik ki a gyártóknak, aztán már első bekapcsoláskor jön rá egy újabb nagyobb frissítés.

2015. júl. 18. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
De ez szerintem rengeteg, de nem mindig használ ennyit. Csak egyszer felmegy 3gb-ra a használat utána lefagy, nem tölti, stb.
2015. júl. 19. 08:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!