Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hova töltsem fel a videóimat?

Agent 47 kérdése:

Hova töltsem fel a videóimat?

Figyelt kérdés
Van egy videoblogom mát egy ideje, ami attól különleges, hogy senki màs nem látja és nem is akarom megmutatni senkinek, csupán magamnak készül, hogy a jövőben visszanézzem. Félek, hogy elfogy a hely a gépen, vagy hogy esetleg tönkremegy és elvesznek a vidik. Hova tudnám feltölteni, ahol csak én láthatom?
2015. júl. 19. 01:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Van egy nagyon népszerű oldal, ahol lehetnek privát videoid is. Az a neve, hogy youtube, a címe pedig: www.youtube.com . Egyébként egész gyors, próbálgattam már. Ja, és html5-ös meg flash-es player-e is van, úgyhogy mobil eszközökről is működik. Egész klafa!
2015. júl. 19. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Esetleg az Indiavideo-ra.De annak szerintem nem lesz sok hátra...

Off:Rengeteg jogtalan videó miatt.

2015. júl. 19. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
On: a flash-only player miatt.
2015. júl. 19. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen a másik oka.A Flash ki akarják pusztítani.De már rég meg kellet volna tenni...
2015. júl. 19. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Feldobálhatod felhőbe. Ha nem oszthatod meg, csak te láthatod, viszont ahhoz rengeteg hely kell. Normális tárolókon ingyen ≤50GB tárhelyeket kaphatsz, viszont itt tömörítési veszteség nélkül megtarthatod a videóanyagot.


Vagy felteheted Youtube-ra nem listázott/privát videóként. Előbbit csak az láthatja, aki linket kap hozzá, utóbbit az sem. Így viszont a videót újratömörítik, ami minőségromlással jár(hat).

2015. júl. 19. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!