Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Az érdekelne, hogy a Windows...

Szabados Ferenc kérdése:

Az érdekelne, hogy a Windows 10 frissítésével, kitörlődnek e majd a régi rendszerem ( Windows 8,1 pro 64 bit ), adatszemetei, maradványai, regisztrációs bejegyzései, frissítési előzményei,7-10 Gb-ot foglal jelenleg a lemezen?

Figyelt kérdés
Ha frissítem a rendszert, akkor hogyan távolítható el minden felesleges dolog, amit a windows 8,1 hagyott hátra? Vagy frissítés letöltődése után, kimenthetem e az ISO fájlt, és formatálhatom e a lemezemet, majd telepíthetem usb-ről a win 10-et? Köszönöm mindenki válaszát.
2015. júl. 19. 09:32
 1/2 anonim válasza:

Letöltöd a hivatalos oldalról az ISO fájlt, és van egy Windows USB/DVD Download Tool nevű program, amivel megcsinálod a pendriveot/DVD-t bootolhatóvá.

Ha ez meg van újraindítod a rendszert úgy, hogy bootolja a pendriceot/DVD-t és ha minden jól megy elindul a Windows 10 telepítő (angol még). Ott mikor kiválasztod, hogy melyik partícióra szeretnéd telepítenia Windows 10-et, van olyan hogy "format" azzal leformázod a kívánt partíciót, azaz minden adatot törölsz róla.


Ha telepíted a WIN10-et és netán olyan bug lenne, hogy már 1 órája azt írja ki, hogy "Just a moment" ne ijedj meg. Nyugodtan indítsd újra a számítógépet és folytatja onnan ahonnan abbahagyta.

2015. júl. 19. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Lesz olyan lehetőség elméletileg a frissítéskor, hogy semmit se hagyjon meg a régi rendszerből. De a kérdésből arra gyanakszom, hogy nem ismered a Win 8.1 "A számítógép felújítása" funkcióját (habár én a tiszta telepítés híve vagyok).
2015. júl. 19. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!