Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mit csináljak ezzel az esemény...

Mit csináljak ezzel az eseménynapló üzenettel?

Figyelt kérdés
Üdv, tpb-ről letöltöttem a spintirest,de ugyan azt a hibát jelezte,mint az ncore-os verzió. Eseménynaplóba ezt írta: Az aktiválási környezet létrehozása "D:\Spintires\SpinTires.exe" esetében nem sikerült. A(z) Microsoft.VC90.CRT,processorArchitecture="x86",publicKeyToken="1fc8b3b9a1e18e3b",type="win32",version="9.0.21022.8" függő összeállítás nem található. Használja a sxstrace.exe fájlt a részletes diagnosztikához. Mit kéne csinálnom?

2015. júl. 19. 15:03
 1/2 anonim ***** válasza:

asszem vagy

"Használja a sxstrace.exe fájlt a részletes diagnosztikához."

vagy megvenni?

2015. júl. 19. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Én erről töltöttem le és működik :D

A gyk nem enged linket rakni ezért kilinkelek egy videót azalatt van egy komment hogy "Valaki rakna ki egy linket ? " ezalatt válaszban ott van 1 ncoreos meg 1 tpb-s link.

mind 2 működik. https://www.youtube.com/watch?v=aoF2Ku7bL8s

2016. jan. 4. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!