Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mitől kapcsolhatott ki magától...

Mitől kapcsolhatott ki magától a gépem? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Itthon akartam hagyni a gépet reggeltől estig, hogy had töltsön magától egy sorozatot. Olyan 9 körül elmentem itthonról, és mikor hazaértem fél6 körül, a gép ki volt kapcsolódva. Mikor bekapcsoltam, csökkentett üzemmódban akarta elindítani magát. Mitől fordulhat ilyen elő? Az energia takarékos magától leállós dolog ki van kapcsolva, és olyankor nem is így akarna bekapcsolni. Anya szerint már reggel fél10-kor nem ment a gép és elmondása alapján nem volt áramszünet vagy bármi hasonló. Ami még feltűnt, már reggel is, hogy az előlapi usb-k nem akarták rendesen felismerni a telefonomat és a pendrive-mat. Elképzelhető, hogy zárlat miatt állt le a gép? Másra nem tudok gondolni. Szerintetek mi okozhatta a gondot? Egyáltalán ennyiből ki lehet deríteni?

2015. júl. 19. 17:47
 1/5 A kérdező kommentje:
Így kicsit később belegondolva, a zárlat nem túl logikus... Reggel olyan 8:50 körül hagytam úgy a gépet, és fél 10-kor már nem ment. Szerintem ha zárlat, akkor az nem úgy működik, hogy puff zárlat 8:45-kor és 10 percre rá kapcsolja le a gépet... Plusz ha zárlat lenne, egyáltalán be bírnám kapcsolni a gépet?
2015. júl. 19. 17:58
 2/5 Swagie Joker válasza:

laptop vagy asztali? Ilyesmiket is jó lenne tudni...ha laptop akkor a hűtés miatt is lekapcsolhat de viszont ha az asztalid sincs jó helyen akkor az is túl hevülhet.

Tapasztalatból írom nekem ez volt a gond ...Nem bírta visszahűteni magát a gép(asztali)

2015. júl. 19. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Asztali gépem van és direkt át is lett helyezve nemrég, hogy a bal oldalán vannak még lyukak a házon, akkor ne a bal oldala legyen fal mellett, hanem a jobb. Illetve ilyen hőmérők alapján alapjáraton 30-40 fokos a gép még a legnagyobb melegben is.
2015. júl. 19. 18:22
 4/5 lali51 ***** válasza:
Napközben áramszünet volt,olyankor szokott ilyet csinálni.
2015. júl. 19. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ahogy lali51 írta, áramszünet simán elképzelhető, a gépnek elég egy pici áramkimaradás is, már attól is lekapcsolhat.
2015. júl. 27. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!