Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Azt írja ki a gépem h nem...

Azt írja ki a gépem h nem WIN32 alkalmazás? .

Figyelt kérdés
Na szóval van egy honlapkészítő programom és amit készítek vele ha elmentem azt írja ki ha megakarom nyitni h nem WIN32 alkalmazás, már mást is letöltöttem de szinte mindenre ezt írja ki. PLEASE S.O.S
2010. márc. 5. 16:31
 1/8 anonim ***** válasza:
mi a program neve? mert ha elmented utána a böngésző programmal meg kéne nyitnia elméletileg? ja és mibe szerkeszted? HTML? PHP? stb.
2010. márc. 5. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

az a kérdés, hogy amit készítesz, annak mi a kiterjesztése? Elég sokféle lehet.

A hibaüzenetet meg szerintem azért kapod, mert valamiért futtatni próbálja a számítógép, mint alkalmazást. Azt nem teljesen értem miért, de ennek is lehet elég sok oka. A lényeg, hogy valami miatt nem ismeri azt a kiterjesztést, amit a honlapkészítő program létrehoz.

2010. márc. 5. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Putra Writer a program neve
2010. márc. 5. 17:08
 4/8 A kérdező kommentje:
és HTML
2010. márc. 5. 17:08
 5/8 anonim ***** válasza:
Jobb gomb a fájlra tulajdonságok, módosítás, és válaszd ki az alapértelmezett böngésződet (IE, firefox...), utána próbáld megnyitni.
2010. márc. 5. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem Win32 alkalmazás:

Ha letöltesz egy programot és nem akarja futtatni valami miatt a Windows, akkor is ezt írja is (piros pajzs: ismeretlen gyártó, gyártó nem ellenőrizhető, vagy egyszerűen nincs aláírva, lejárt a hitelesítése, gyanús, hogy hamis szoftver).

2010. márc. 5. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 adrian123 válasza:
én a metermc-t akartam futtatni és azt írta ki hogy nem win 32 alkalmazás?? mit tegyek? mit lehet ilyenkot csinálni?mi amegoldás? hogyan futtassam???
2013. ápr. 22. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 vion4 válasza:
Az Office 365-öt szeretném telepíteni a diákoknak valót. Ám amikor elindítom a telepítést kiírja hogy nem Win32 alkalmazás. 32 bitest telepítem. De nem engedi a gépem a felrakást.
2015. márc. 6. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!