Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan digizalizáljam régi...

Hogyan digizalizáljam régi vhs kazettáimat?

Figyelt kérdés
Hagyományos régi típusú tv-m van és egy vhs videokazetta lejátszó nagyon régóta nincs használatba egyik sem mert usb port hiányában vagy hdmi hiányában nem tudom őket használni semmire se. De régi felvételeket szeretném ha meglennének. Easy cap-ről hallottam már de azt mondták hulladék nincs valami más megoldás az ebayes selejt japán kütyükön kívül?

2015. júl. 23. 08:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem van egy ADS Tech márkájú kis dobozkám, amin vannak AV csatlakozók, és USB. USB-t a gépre, AV kábelt a videómagnóra, elindítasz egy erre alkalmas felveő szoftvert, amin nyomsz egy REC gombot, és már veszi is fel. A végén pedig elmented akármilyen formátumra.
2015. júl. 23. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ez fasz4,köszönöm szépen a segítséget. Remélem találok én is egy ilyen truvadur dobozt.
2015. júl. 23. 08:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!