Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi érné meg jobban? Venni egy...

Mi érné meg jobban? Venni egy új laptopot vagy átnézetni és egy kicsit feljavítani a régit? (Bővebben lent. )

Figyelt kérdés

Acer 5742zg laptopom van, 4 éves. Eddig nem volt vele semmi probléma de már látni rajta hogy néha lassú, ritkán újraindul. Nagyon kéne, hogy hozzá értő kezek átnézzék, mert mióta megvan azóta csak én foglalkoztam vele, én pedig komolyabban nem értek hozzá. Annyi gond van még vele hogy az aksi úgy egy féléve megadta magát és ahogy néztem egy új kb 30 ezer körül lenne.


A kérdés, mi érné meg jobban? Ha megpróbálom eladni és ha sikerül, az árából + az a pénz amit a javításra költenék veszek egy új gépet, vagy keressek fel valakit aki kicsit helyre tenné a meglévőt?



A kérdés azért vált fontossá mert szeptembertől egyetemre megyek.



2015. júl. 26. 16:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Mit értesz átnézés és helyre tevés alatt? Egy SSD dobhat a sebességén, egyéb pluszt hardveresen nem nagyon lehet hozzáadni, meg segíthet egy frissen telepített, karbantartott windows. Esetleg egy alapos kiporolás, takarítás hogy ne melegedjen.
2015. júl. 26. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
A sebesség a legkevesebb azzal nincs különösebb gondom. Egy friss windows jó lenne, kiporolás és egy új aksi. ezek mindenképpen. Remélhetőleg más hibát nem találnának benne.
2015. júl. 26. 17:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!