Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Windows aktiválása?

Windows aktiválása?

Figyelt kérdés

Észrevettem, hogy a képernyő jobb oldalán alul folyamatosan kiírja, hogy: A Windows aktiválása

Aktiválja a Windows rendszert a Gépházban.

Bementem a gépházba, de ott azt írja h jelenleg nem lehet aktiválni, vagy valami ilyesmit. És a képernyőn még a következőt is írja:

Windows Embedded 8.1 Industry Enterprise

Build 9600

Mit csináljak?!

(Windows 8.1)



2015. júl. 27. 23:32
 1/6 anonim ***** válasza:
49%

> "vagy valami ilyesmit"


Nem a te érdeked leírni pontosan, mi a helyzet?

2015. júl. 27. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha enterprise verzió, akkor a legegyszerűbb az, ha szólsz a rendszergazdának. Upsz!
2015. júl. 28. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
62%
Hát, ha nagyvállalati rendszergazda vagy, akkor ezt tudnod kellene, ha pedig átlagfelhasználó, akkor illegálisan használod a rendszert. Vásárold meg a licencet, szerezd be a megfelelő telepítőkészletet és a telepítési dokumentációt a Microsoft honlapjáról, és az abban leírtak szerint telepítsd fel és aktiváld a rendszert.
2015. júl. 28. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
31%
Ha nagyvállalati környezetben használod, de nem te vagy az illetékes az ügyben, akkor pedig a céges protokoll szerint értesítsd a rendszergazdát a problémáról. (Ezt kifelejtettem)
2015. júl. 28. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha Enterprise van akkor aktíváló kulcs kell.Más megoldás nincs.
2015. júl. 28. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ott a probléma hogy telepités után kellett volna így vagy úgy " aktiválni ", most már teljesen mindegy a dolog.
2015. júl. 28. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!