Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan nézhetem meg hogy a...

Hogyan nézhetem meg hogy a videokártyámból hány MB aktiv?

Figyelt kérdés

Vedeokártyám Intel G33/G31 Express Chipset Family VRAM:256 Mb


Idáig is gyanakodtam hogy nincs minden rendbe vele mert GPU-z-vel láttam hogy Shader Model 3.0 -ja van de mégse tudtam egy játékkal se játszani hogyha volt shader model a gépigényében..és mainap leszedtem a pes 10-et és beálittásoknál láttam hogy irta a gépem adatait és videokártyának csak 64 Mb-t irt..Nem lehet hogy valahogy le van állitva gyenge üzemmódra vagy ilyesmi?



2015. júl. 28. 17:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Olyan nincs hogy gyenge üzemmód, maximum tényleg csak 64MB-os a videokártyád, és a rendszer csíp le hozzá a rendszermemóriából. Ugyanúgy kevés a 64 és a 256MB is akármelyik mai játékhoz. Már 10 éve is kevés volt.
2015. júl. 28. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szedd le az AIDA64 programot, az részletesen kiír mindent a rendszeredről.
2015. júl. 28. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ezek a régi integrált megoldások a reklám és marketing miatt támogattak minden akkori modern technilógiát, de gyengék voltak ahhoz hogy bármit képesek legyenek megjeleníteni belőle.
2015. júl. 28. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!