Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Frissítés Windows 10-re...

Frissítés Windows 10-re creation tool-lal, termékkulcs nélkül lehetséges?

Figyelt kérdés

A gépemen a megvásárláskor rajta volt a windows (W8.1), és ha adtak is hozzá termékkulcsot (nem emlékszem), jelenleg nem találom. Regisztráltam frissítésre, de az update még nem tölti. A MS weboldalán az van, hogy "következő hetekben, hónapokban" lehet majd megkapni, azért ez elég tág időbehatárolás nekem.

Szóval úgy szeretném letölteni, hogy letöltöm a creation tool-t, és nem kiírom USB-re, vagy DVD-re hanem az azonnali frissítést használom. Az lenne a kérdésem, hogy ebben az esetben is szükség lesz a termékkulcsra (mert ugye nincs/nem találom), vagy az csak az USB-ről való telepítéshez kell? Van itt aki ilyen módon frissítette már a windowst?

Még az lenne a kérdésem, hogy nekem a Home verzió jár ugye? Előtelepített w8.1, és nem pro verzió.

Előre is köszi a segítséget!



2015. júl. 29. 16:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Arra számolj,hogy rá frissítéssel lehetnek majd hibák a rendszeredbe.De ez le van írva sok helyen már.
2015. júl. 29. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Magyarul úgy kellene, hogy teljesen újrarakni, és nem frissíteni?
2015. júl. 29. 16:49
 3/5 A kérdező kommentje:
De ahhoz meg tutira kell a termékkulcs. Vagy nem kaptam vagy nem tudom de nincs meg.
2015. júl. 29. 16:49
 4/5 anonim ***** válasza:

Marad a torrent/dirtywindows.Mint sokan masok is tort verziot hasznalnak.Dirty oldalon lesz kulcs aztan aktivalasi mod.


Kesobb meg majd ha akarod megvasarolod.Ugyis (elvileg) ez lesz az utolso Windows,csak frissites sorran jonnek ujitasok mar.

2015. júl. 29. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi!

Nem kellesz dirtywindows mert sikerült termékkulcs nélkül frissíteni. Van egy gépem amin insider preview volt, azzal próbálkoztam először (előtte w7 volt rajta szóval a termék ID érvényes volt, nem csak az ideiglenes, amit az preview-vel adtak). Most működik tökéletesen.

A másik gép (amire a kérdés vonatkozotz) azóta a háttérben elkezdte a letöltést autómatikusan, úgyhogy ahoz jelenleg nem nyúlok, inkább kivárom, legalábbis ha nem egy hétig tölti :D

Köszi szélen azért! Ment a zöld.

2015. júl. 29. 20:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!