Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért nincs nekem ott a jobb...

Miért nincs nekem ott a jobb alsó sarokban a kis ikon, hogy Windows 10 beszerzés?

Figyelt kérdés
Az lenne a problémám , hogy nekem nincs ott a Windows logó ott lent.De ha letöltöm más honnan a Windows 10-et akkor meg nem lesz jog tiszta...Hogyan lehetne , hogy nekem egy teljesen jog tiszta Windows 10-em legyen? Win 7 van a gépen és aktiválva van egy kulcsal.

2015. júl. 29. 19:14
 1/7 anonim ***** válasza:
pedig annak ott kell lenni csak te nem látod...
2015. júl. 29. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

csak akkor lesz teljesen jogtiszta windows 10-ed, ha van egy teljesen jogtiszta win7/8-od és azt frissíted.

Persze, ha felrakod a tesztverziót és vállalod, hogy folyamatosan instabil rendszerrel dolgozol, akkor azt is frissítheted és az már jogtiszta lesz.

2015. júl. 29. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

[link]



Itt van. De az az érdekes , hogy van itthon 3 gép mind win 7-el... Egyik sem eredeti ,de 3-ból 1 gépen ott van alul , hogy Windows 10 beszerzés..

2015. júl. 29. 19:28
 4/7 anonim ***** válasza:
nem, kicsit sem érdekes. Milliószor le lett írva, hogy ez frissítéssel jön, ellenőrízd, hogy fel van e telepítve az adott frissítés, a win update-nek pedig futnia kell. 1-2 napon belül ha minden teljesül akkor meg kell jelennie.
2015. júl. 29. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Rejtett ikonok megjelenítésénél sem látod? Ahogy a nyilat "felnyitod"...
2015. júl. 29. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem.. úgy sincs ott... Most próbálgatom a Windows Updatet hát ha egyszer be adja..
2015. júl. 29. 21:01
 7/7 anonim ***** válasza:
win 7 minden frissítését felraktad? mert valamelyik frissítéssel jön elő az a kis ikon is :-)
2015. júl. 30. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!