Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért gáz, ha egy lány gamer?...

Miért gáz, ha egy lány gamer? 14/l

Figyelt kérdés
Vagy nem feltétlenül gamer, csak játszik. Van egy csomó haverom, akik elfogadják, hogy gamer vagyok, sőt valamelyikkel játszani is szoktam. De ha egy fiú vagy lány, aki nem ismer és megkérdezi, hogy mit szoktam csinálni és mondom neki, hogy játszani akkor vagy kérdez, hogy mivel, vagy kiröhög és nem hiszi el...nyilván szoktam mást is csinálni, nem csak gépezni 0-24, de engem a gép és a jàtékok ovis korom óta vonzanak, és szeretem ha egy jó elektronikus eszköz közelében lehetek. Na szóval a kérdésre visszatérve miért gáz, ha gamer vagyok? (Nem kocka, gamer!!)

2015. júl. 29. 22:02
1 2
 1/16 LKZsBCBGyU válasza:
100%

Egyáltalán nem baj csak szokatlan, és ezt sok embernek nehéz elfogadnia. Vannak férfiak akik meg a divattervezésben találják meg önmagukat, azzal sincs semmi probléma. A valamilyen szempontból más embereknek mindig is el kellett viselniük a társadalom kritikáit, de vagy túlléptek mások véleményén és az azoktól való függésen, vagy öngyilkosok lettek (najó, ezt azért így nem, de depressziósak lettek, az tuti).

Amúgy meg: mikkel szoktál játszani, játszhatnánk akár együtt is. 14/f

2015. júl. 29. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Trevor. ***** válasza:
100%
Nem vagy gáz egyáltalán, ne másoknak akarj megfelelni. Én pl. nagyon örülnék, ha egyszer kocka/gamer barátnőm lenne.
2015. júl. 29. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Most a Siks3/4re kattantam rá nagyon, de szoktam BF 3-azni és GTA 5-özni. SimCity-ztem, COD-oztam és TF2-őztem. Ja és én is csatlakozom a nagy tömeghez és Minecraftoztam.
2015. júl. 29. 22:16
 4/16 A kérdező kommentje:
*sims
2015. júl. 29. 22:17
 5/16 SylwerStone ***** válasza:
100%

Ne törődj mások véleményével, csináld amit szeretsz!

Mellesleg minden férfi aki egy kicsit is érdeklődik a játékok iránt, a fél karját oda adná egy ilyen lányért :-D

2015. júl. 29. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Engem különösebb atrocitások ebből kifolyólag még nem értek, pedig jó pár évvel idősebb vagyok nálad. A szintén gamer barátommal is így jöttem össze 2 éve x)


Meglepődnek néha, az igaz. Nemrég egy hosszabb üzenetváltást folytattam valakivel játék és számítástechnika témakörökben, aki megkérdezte, nem akarok-e együtt játszani vele. Megírtam, hogy lány vagyok és hány éves, erre a válasz: "azt hittem, hogy fiú vagy..." És végleg eltűnt. Biztos gyerek volt még.


Az meg miért érdekel, hogy nem hiszi el valaki? Legyen az az ő baja, Te meg játssz kedvedre olyan barátokkal, akikkel közös az érdeklődési köröd. Ne akarj megfelelni másoknak mindenáron!

2015. júl. 30. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 Nemohalacska ***** válasza:
100%
Ne állj le s csak előre nézz! :D
2015. júl. 30. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Szerintem neked és nekem meg kell ismerkedjünk :D
2015. júl. 30. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 Trevor. ***** válasza:
Kell egy gamer/kocka barátnő nekem :D
2015. júl. 30. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Én is ismerek egy csajt aki szokott játszani...és jobban tolja sokszor mint én az FPS game-eket.. :DD nekem bajom nincs az ilyennel, én is szoktam játszani, nem nagy cucc... :)
2015. júl. 31. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!