Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Windows 10, mi lehet a baj?

Chok Dee kérdése:

Windows 10, mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
"frissítettem" a gépem win 7-rol win 10-re, és gyakorlatilag nincs tálcám.. Az asztalon tudok csinálni bármit, a gép nincs befagyva, viszont a tálca mintha nem is lenne... Valaki tapasztalta már? Mi lehet a megoldás?

2015. júl. 30. 17:39
 1/10 Neuhauser László ***** válasza:

Windows gombra a bvillentyűzeten mi történik?

Vagy CTRL+ESC - re?

HA előjönne a tálca valamelyikre, akkor annak a beállításait nézd meg

2015. júl. 30. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
-Már a 8-nál se volt tálca, ezért nem is kell. Maradok a 7-nél. Külső alkalmazással meg nem fogom kokányolni, - ha gyárilag nincs, akkor nem is kell.
2015. júl. 30. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Semmi... Most újraindítottam, egy 5-10 sec erejéig jó volt. Betöltött minden parancsikont meg ami van a tálcán mindent, megnyitottam a Chrome-ot, letálcáztam és megint nem jó, semmire nem reagál..
2015. júl. 30. 17:51
 4/10 anonim ***** válasza:
2015. júl. 30. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
#2-es, ennél nagyobb hülyeséget nem is írhattál volna! Az mi, hogy nincs tálca 10-en és 8-on? Van, képzeld el! Ha véletlen elírtad volna, hogy tálca helyett, startot akartál, értem, de az, hogy a 8-ban SEM volt, képzeld csak a 8 és 8.1-ben nem mert van az Xp, Vista, 7/10-ben is start! Csak a 8.1/8-ban nincs.... Nem akarlak megsérteni de Kérdező ne halgass rá, azt ajánlom várj míg jönni fog frissítés! Ha sokáig nem lesz jó telepítsd / telepíttedd újra! Remélem tudtam segíteni! Jó használatot. 10-hez!
2015. júl. 30. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
hja, csak még a feladatkezelőt se bírtam megnyitni egyszer se, az is befagy. Nem arról van szó hogy nem jelenik meg a tálca... Arról, hogy hiába kattintgatok a rajta levő akármin, akár start menü akár parancsikonok, bármire - nem csinál semmit...
2015. júl. 30. 18:26
 7/10 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a frissítés nem ment zökkenőmentesen. A friss telepítés egy újratelepítésre váró rendszeren teljesen ésszerű. Lehet, hogy a ram kevés, a proci lassú vagy a hdd haldoklik.
2015. júl. 30. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nincs 1 éves a laptopom. 4 gb ram, 3. generációs i3 procival. Én ebben 100%-ban biztos vagyok hogy a géppel magával semmi baj, sokkal inkább az op. rendszerrel van valami gáz...
2015. júl. 30. 18:43
 9/10 anonim ***** válasza:
Többen írták már, hogy a frissítéssel lehetnek problémák. Tiszta telepítést kell végezni. Állítólag olyankor már automatikusan aktiválódik, mert hardver alapján beazonosítják a rendszert.
2015. júl. 30. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mármint érzékelik, hogy azon a gépen már volt aktiválva egy Win 10.
2015. júl. 30. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!