Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A Windows 7- em autómatikusan...

A Windows 7- em autómatikusan próbaverzióra váltott, MIÉRT?

Figyelt kérdés

Elkezdtem telepíteni a Windows 10- et és véletlen töltés közben kikapcsoltam a gépet, vissza kapcsoltam és azt írta ki hogy: Ez a Windows verzió nem eredeti (amikor eredeti volt) Build 7601 néztem videókat és valami slui.exe alkalmazást kellett kitörölni és kitöröltem aztán próbálgattam serialokat de nem engedi beírni mert azt írja ki hogy: A Windows nem találja a slui.exe file- t


MIÉÉÉRT ???


2015. júl. 30. 17:06
 1/7 anonim ***** válasza:
mert nem eredeti.
2015. júl. 30. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De nekem eredeti Windows 7 Ultimate 64Bit- em van
2015. júl. 30. 17:18
 3/7 anonim ***** válasza:
mint írtam, erősen kétlem, hogy neked ultimate kiadásod van eredetiben.
2015. júl. 30. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Neuhauser László ***** válasza:
MEGVETTED a Windows 7 Ultimate x64-et és az van a gépeden?
2015. júl. 30. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 tabaki ***** válasza:

Ha egyszer mondja!

Szerfölötti műveletlenségetekben még azt sem tudjátok, hogy a Mikike Macika egy japán nemzetközi fuvarozó cég, a Matata Cicumicu óriáskonszern leányvállalata? Természetes, hogy a üzlet igényei kikövetelik a magánember számára szükségtelen és fölösleges szolgáltatások használatát. Igaz, hogy az otthoni gépüket csak holmi balekok terhelik Ultimate-tel, de a világpiac könyörtelen versenyében kell az, mint egy falat kenyér.


„...azt írja ki, hogy: A Windows nem találja a slui.exe file-t. MIÉÉÉRT ???”

Szerintem azért, mert az előző félmondatban kitörölted. Amúgy meg leghelyesebb, ha a Microsoft supporthoz fordulsz az eredeti Windowsoddal, ők bizonyára jobb megoldást kínálnak majd a szakszerűtlen hegesztgetésnél.

2015. júl. 31. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Egyébként annyi lenne, hogy ha megvan eredetiben a Windows 7 Ultimate x64 dobozban akkor telepítsd fel azt aztán majd ha aktiváltad akkot vársz és felrakod a 10-et!
2015. júl. 31. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Neuhauser László ***** válasza:
5-ös, csak azért kérdeztem rá, mert már többször találkoztam olyannal, hogy "EREDETI WINDÓZOM VAN" aztán kiderült, hogy aktivátorral tette "eredetivé"
2015. júl. 31. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!