Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Windows 10 rejtett mappa 2...

Windows 10 rejtett mappa 2 napja ugyanazt mutatja. Miért?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Eredeti Win 8.1-ről regisztráltam, hogy kérem a frissítést. Amikor kijött, türelmesen várakoztam, hogy majd frissül ha eljut hozzám is. Aztán olvastam erről a rejtett mappáról és megnéztem. A Win 10 elérhetősége óta nálam ezt írja méret 4,24 GB, lemezterület 3,28 GB. Ez most csak a leterheltség miatt van, vagy nálam elakadt valami? Köszi előre is.

2015. júl. 31. 08:54
 1/3 anonim ***** válasza:

C:"$Windows.~BT erre a mappára gondolsz? Nos ha nem bírod kivárni hogy magától frissítsen akkor kövesd ezt.

C:\Windows\SoftwareDistribution\Download mappába és töröljük ki a tartalmát – csak azt, ami benne van, magát a mappát ne. Futtassuk a parancssort rendszergazda jogosultsággal. (Keressünk rá a “cmd” parancsra a start menüben, jobb kattintás, futtatás rendszergazdaként.)

* A megjelenő ablakba az alábbi parancsot adjuk ki idézőjelek nélkül: wuauclt.exe /updatenow és kapod ezt [link]

2015. aug. 9. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Majd enter és bezárás
2015. aug. 9. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Kibírtam várni, azóta már települt, csak azt nem értettem, hogy leszedte addig és napokig meg sem mozdult. Azért köszi a valaszt.
2015. aug. 19. 07:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!