Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért van FPS laggom a GTA...

Miért van FPS laggom a GTA San Andreasban néhány dolognál? (lent kiegészítve)

Figyelt kérdés

Hello.


Az lenne a problémám, hogy a GTA San Andreas csak úgy hirtelen elkezdett fps laggolni egy-két helyen, egy-két dolognál.


Van néhány terület, ahol rendszeresen belaggol a GTA (pl. hilltop farms, el corona (tudom, hogy 1-két helyen buggos és azért, de előtte nem volt ilyen problémám némelyik helyen)) és ezelőtt semmi gondom nem volt ezzel sem.


A másik dolog, hogy szoktam videózni GTA-ban (D3Dgear programmal) és egyik nap még tökéletesen vette a videókat, semmi FPS lagg, másnap felmegyek megint videózni akarok, erre amikor megnyomom a felvétel gombot, beszaggat, belaggol, leesik az FPS.. Ezelőtt tökéletes volt minden, a gépemnek is bírnia kéne.


Néhány cucc a gépből:


Proci: AMD A10-6800K APU with Radeon(tm) HD Graphics

Videó kártya: AMD Radeon R7 240

Ram: 4GB

Táp: Approx 550W Power Supply

Op. rendszer: Windows 7

(A táp nem melegszik túl, visszahűt rendesen)


Akinek van valami ötlete, vagy találkozott hasonlóval és tud rá valami megoldást, az kérem jelezze! Előre is köszönöm!



2015. júl. 31. 10:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Sok az élsimítás, kevés a videomemória (ilyenkor belaggol ha olyan területre nézel ahol túl sok ojjektum van egyszerre) Videofelvételre pedig legjobb a videokártya gyártó által kiadott felvevőket használni. (nekem is pl. Fraps-al szagatott némelyik játék mint állat, shadowplay felvevővel pedig egy reccenés se volt, sőt 60fps-be felvette.)
2015. júl. 31. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

2-esen van az élsimítás, de az meg kell, mert anélkül elég rossz a minőség.


Amúgy ezzel a D3Dgearral semmit nem laggolt, nem a programmal van a gond.

2015. júl. 31. 10:48
 3/4 A kérdező kommentje:

Levettem az élsimítást is, de továbbra is van fps laggom.


Azt meg kifelejtettem, hogy a füst és porfelhők által visszaesik 30-40-50 fps-re. (Rébben ez se volt)


Annyit még hozzátennék, hogy a D3Dgear programmal régebben még 60 FPS-en vettem a videókat, és nem volt semmi laggom. Most 30 FPS-en is laggol az egész.


Aki tud valami megoldást, annak megköszönném ha leírná! :(

2015. aug. 2. 11:22
 4/4 anonim ***** válasza:

nekem is ez van :D

Konfigunk kb megegyező. xd

2019. júl. 30. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!