Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Üdv! Egy kis segítség kellene....

Orfeusz2 kérdése:

Üdv! Egy kis segítség kellene. Bekapcsolás után ez az üzenet jelenik meg a gépemen. No xeldz Bios:Drive-0x0, H-1 S-18 cannot find xeldz in all drives. Win 7 van a gépemen, és eddig remekül működött. Mi a hiba?

Figyelt kérdés

2015. aug. 3. 21:06
 1/9 anonim ***** válasza:
Ilyen az oprendszerben nincs, valami 3rd party program csinálja, amit feltelepítettél. Azonosítsd be, hogy micsoda (pl. spy++ segítségével), aztán töröld le, vagy frissítsd, ha lehetséges.
2015. aug. 3. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
2015. aug. 3. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi a választ.csak az a baj nem indul a gépem így nem tudok futtatni semmit rajta!
2015. aug. 5. 11:09
 4/9 anonim ***** válasza:
Meddig jut el? Free DOS se jön be? Milyen gép? Asztali vagy laptop? Nem mindegy.
2015. aug. 5. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha asztali gép, akkor a táp ment gallyra.
2015. aug. 5. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Asztali a gép, és amit leírtam azonkívül semminem jön be!

1.5 éves a gépem:

2015. aug. 6. 07:44
 7/9 A kérdező kommentje:

Bocs! nem jól írtam: Bekapcsolás után bejön egy lap amin a win7 indító ami vissza számol és utána jön be ez a másik oldal.Egyébként a biosba betudok lépni csak mivel nem értek

hozzá így nem akarok semmit elcseszni!

2015. aug. 6. 11:09
 8/9 A kérdező kommentje:
Megoldódott a probléma!A Win7 aktiválóval volt a baj.
2015. aug. 14. 08:07
 9/9 Fafci válasza:
Szia. Hogy sikerölt megoldanod mert nekem is ez a gondom.
2016. jan. 1. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!