Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A Facebook miert eroszakoskodi...

A Facebook miert eroszakoskodik, hogy mindenki a sajat nevevel legyen fent az oldalon?

Figyelt kérdés
Van, hogy meg szemelyi igzolvanyt is bekernek, hogy a felhasznalo igazolja magat, hogy valoban sajat nevvl van-e fent. MIert?
2015. aug. 4. 16:17
1 2
 1/13 anonim válasza:
21%
Mert a CIA áll mögötte.
2015. aug. 4. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nem tudom te hol/hogy használod, de nekem soha nem ugat, hogy álnévvel vagyok fent.
2015. aug. 4. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nem akarja hitelét veszíteni, próbál egy színvonal felett maradni.
2015. aug. 4. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
ha hasonlit rendes nevre az alneved, akkor nem is fog basztatni. ha viszont nyilvanvalo, hogy nem szemelynev, akkor kerik, hogy igazold magad. koztes nevet sem hasznalhatsz. egyre tobb ismerosomnek kellett visszaallitania azt a nevet, amellyel anyakonyveztek. csak akkor maradhatott volna a masik nevunk, ha bekuldjuk a szemelyigazolvanyunk hitelesitett masolatat . engem valasztas ele allitott, hogy kitilt arra az idore, amig nem igazolom magam, vagy visszaallitom a rendes nevemet.
2015. aug. 4. 16:24
 5/13 anonim ***** válasza:
Köze nincs az eredeti nevemhez. Érdekes. Mondjuk profilképem sincs, mióta kötelezően publikus, lehet befolyásolja.
2015. aug. 4. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
érdekes, pár napja regisztráltam teljesen álnéven, és egyáltalán nem kötözködött, hogy gond volna
2015. aug. 4. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
És az olyan nevek pl. Esztike vook azt cső ?
2015. aug. 4. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
sokaig nekem sem kekeckedett, aztan ki akart tiltani a sajat fiokombol
2015. aug. 4. 16:34
 9/13 anonim ***** válasza:
Szóval tőled egy webböngészőben megnyitott közösségi oldal elkérte a személyidet, mert tudni akarta, hogy biztos te vagy e?
2015. aug. 4. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Mert azt szeretné, ha arra használnád amire tervezték és nem trollkodásra álnevekről.

G.

2015. aug. 4. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!