Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A Facebook miert eroszakoskodi...

A Facebook miert eroszakoskodik, hogy mindenki a sajat nevevel legyen fent az oldalon?

Figyelt kérdés
Van, hogy meg szemelyi igzolvanyt is bekernek, hogy a felhasznalo igazolja magat, hogy valoban sajat nevvl van-e fent. MIert?
2015. aug. 4. 16:17
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Nincs ebben semmi csoda, ők kínálnak egy szolgáltatást, te azt használod és megsérted annak felhasználási feltételeit. Ha úgy használod mint kéne, akkor ilyen elő se fordulna.

Amúgy se kell az okmányt normálisan beküldeni, látszódjon rajta a név és születési dátum, a többit kitakarhatod.

2015. aug. 4. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Igen, elkerte a szemelyigazolvanyomat, ahogy rajtam kivul meg ket alnevet meg poennevet hasznalo ismerosomet is.
2015. aug. 4. 21:53
 13/13 anonim válasza:
Én a saját nevemet használtam és mégis személyit és fényképet kért.Megtettem amit kért és hónapok ota csak várom hogy hátha visszaenged a másikba is.Már sokan irtak lejön telon de rámenni nemtudok.Azotta is köszönik és hallgatnak én meg kirekedtem a saját fiokombol.Ujbol ellenörzést személyit kér akár hányszor probálok belépni a saját teloszámommal és azt irja ilyen e-mail cim nemlétezik.Érdekes.Meg már használatban van a teloszámom e-mail cimem.De,hol és ki használja?Akkor ha nemtudok belépni más vissza élhet az oldalammal,mert nemléptem ki végleg belöle?.Mivan a személyi adataimmal és fényképemmel ha nemis lehet velük normálisan konzultálni,mert csak ismételgetnek de be nemengednek?Bizalmas adatokat adtam ki,vissza is élhetnek vele,nem?
2021. márc. 13. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!