Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi történhetett a laptoppal?

Mi történhetett a laptoppal?

Figyelt kérdés
Egy ideje folyton azt csinálja,hogyha pl.ott hagyom magára 1 órát,azt veszem észre,hogy elsötétül teljesen a képernyő,de semmire nem reagál,ki kell resetelni.Utána egy ideig jó,viszont akkor lefagy,de nem egyik pillanatról a másikra,hanem még eljutok odáig,hogy belépek a gépházba,megpróbálom ott újraindítani,nem reagál,1-2 perc s befagy,ilyenkor resetelnem kell.Nem tudom,hogy túlmelegedés okozhatja-e,mert a proci 61-62 fokra is felmegy.Szerintetek?
2015. aug. 4. 18:35
 1/6 anonim ***** válasza:
áemdés proci?
2015. aug. 4. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Core i3 2310m
2015. aug. 4. 19:11
 3/6 anonim ***** válasza:
akkor nemtom. Bár ha alapból 61-62, az sok. Takarítsd ki, de lehet szoftveres, akkor meg telepítsd újra. Ha ez se megy, akkor vmelyik hardver lehet már meggalydult, így hírtelen nehéz megmondani. Talán winyó. De a szervízzel jobban jársz.
2015. aug. 4. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A hardveres problémát egy újrahúzással rövidre zárhatod. Ha utána is ezt csinálja, ki kell takarítani és pasztázni. Ha meg mered csinálni (youtube tutorial), akkor MX4 pasztát javaslom. Azt hiszem melegedés lesz egyébként, de majd kiderül.
2015. aug. 4. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Utolsó,az első mondatot nem igazán értem.Viszont igen általában,ahogy mondtam felmegy 61-62 fokra,néha egy kicsi ideig 65-re is,aztán bekapcsol a ventilátor,s lemegy 48-ra,aztán megint visszamegy,de azt mondanám,hogy átlagba olyan 56-57 fokos a proci.A hdd olyan 46 fokos.
2015. aug. 4. 20:28
 6/6 anonim ***** válasza:

A hdd normál, a proci határeset. Én ilyenkor újrahúzom, ha utána is ezt csinálja alap windowson, akkor hardveres a gond. Mert újraindulást csinálhat vírus is, ezzel az kizárva.

Persze lefuttathatsz ezt-azt. HitmanPro, EsetOnlineScanner, F-Secure OnlineScanner ezeket nem kell telepíteni. Csak mire ezek lefutnak 2x újrahúztad a rendszert win8.1 esetén.

Win7 más ügy, az fél nap... :)

2015. aug. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!