Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Xperia vagy windows phone?

Xperia vagy windows phone?

Figyelt kérdés
nemtudok dönteni kinéztem magamnak egy 625-ös Nokia Lumniát.. de nem tudom hogy jó döntés lenne mert az xperia is bejön de viszont azoknál néha akadt meg megfagy ellentétben a lumniánál ilyen nincs
2015. aug. 9. 01:17
 1/7 anonim válasza:
Téves. Az én Lumia 735-öm sokszor lefagy.
2015. aug. 9. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Eleve gerinc kérdése is, hogy fizetsz-e bármiért a Microsoftnak, csak hogy utána kijátssza az adataidat az NSA-nak, és egyéb feleknek. Még ha téged nem is érdekel, a gyerekeid egyszer talán majd nagyon fognak utálni érte.
2015. aug. 9. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Xperia. Nekem az van (M) és 100%-ban elégedett vagyok minden téren (op rendszer, akksi, kamera stb). Másfél év alatt kb 2x fagyott úgy le, hogy újra kellett indítani, de akkor is azért mert fél napja appokat töröltem/telepítettem meg ilyenek.

A pasimnak Lumia (535) van és hát.. nem az igazi, kicsit többet várt tőle. Elég lassú főleg a böngésző, néha nem csörög a híváskor, újra indul magától, logikátlan a menü és sok funkciót nehéz megtalálni ha egyáltalán vannak. Fél év alatt még nem jöttünk rá, hogyan lehet megkeresni pl a nem fogadott hívások listáját.

2015. aug. 9. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Azt nem is mondtam, hogy androidra több és jobb appok vannak.
2015. aug. 9. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Na mert a Google szent... nagyobb adathalász mint a Microsoft.
2015. aug. 9. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A google, meg a microsoft tényleg lehallgat mindenkit. Az első okostelefonomon eleve gyári programként ott voltak a kémprogramok -.-" A microsoft pedig szintén adatok után kutat. A windoes phone szerintem nem jó. Xperia talán. Most nem fogom elmondani, hogy ki nem hallgat le, ugyanis szinte minden gyártó ezt csinálja. És akkor még ott vannak a hackerek, meg a kormányzati szervek.
2015. aug. 9. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

"A windoes phone szerintem nem jó. Xperia talán."


Xperia a Sony márka telefon széria típusa. Ahogy te írtad semmi értelme. Itt nem a telefon a lényeg hanem az OS. Jelen esetben Android (by Google) vagy Windows Phone (by Microsoft).

2015. aug. 9. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!