Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Windows 10 telepítése után...

Windows 10 telepítése után fel kell ujra rakni a drivereket?

Figyelt kérdés
nekem windows pro 64bit sp1 em van jelenleg a microsoft hivatalos oldalárol leszedtem a windows 10 64bites változatát ha feltelepítem nem kell vissza raknom a drivereket rajta lesznek ugyan ezek a dolgok a programok ami a win 7 en rajta voltak? vagy teljesen letörlődik minden ? és ujra rá kell rakni a drivereket ? Válaszokat előre is köszönöm :)

2015. aug. 9. 22:44
 1/6 anonim ***** válasza:

Igen. A windows 7 driverek nem fognak vele működni, így ezeket újra kell telepíteni.

Ha nem lenne hozzá hivatalos 10 driver, a 8.1-drivereit is ki lehet próbálni, az esetek többségében működőképesek 10 alatt is.

2015. aug. 9. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
de le kell őket ujra tölteni ?
2015. aug. 9. 23:59
 3/6 A kérdező kommentje:
pl videókártya driver,hang stb ?mind le kell tölteni ujra ? és ha felrakom a win10 et akkor minden program,játék stb letörlődik?
2015. aug. 10. 00:08
 4/6 A kérdező kommentje:
ja és amugy vissza nem tudom rakni a win 7 et mert nincs meg a telepítő cd je
2015. aug. 10. 00:12
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen. Le kell tölteni a Windows 10 kompatibilis drivereket. A játékok és programok is törlődni fognak. csak a személyes mappák és fájlok maradnak. pl dokumentumok, Zene, Képek stb
2015. aug. 10. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én ma raktam fel, tiszta telepítéssel a Win 10-et, aztán egyből bementem a Gépházban a frissítésekhez és már szedett is le minden fontos drivert!
2015. aug. 11. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!