Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Folyamatosan mozgó kurzor...

Folyamatosan mozgó kurzor mitől lehet?

Figyelt kérdés

Néhány napja a kurzor folyamatosan mozog, körülbelül teljesen véletlenszerűen. Első tippem az egér volt, biztos valami baja lett. Aztán bedugtam egy másik egeret és szintúgy. (régit kihúztam, és még másik usb portba is ráadásul) Majd ezt is kihúztam, tehát egér nem volt csatlakoztatva és így is csinálta.

Felraktam rá 1 vírusirtót gyorsba (AVG free) semmit sem talált. Bár nem is nagyon bízok benne...mind1

Szerintetek vírus okozná?

Már készítem elő, hogy újrarakjam, csak elég sok adatot kell sajnos átraknom. (nem az én gépem)

Esetleg még mik okozhatják? Valami tipp?

Előre is köszönöm!



2015. aug. 11. 03:19
 1/2 coopper ***** válasza:
100%

Szia.


Csak tipp :


Ha optikai egérrel próbáltad, akkor még próbáld meg kicserélni az egér alátétet egy fehér vagy valamilyen egyszinű papirra és úgy megnézni a dolgot (vagy csak a sima asztalon próbálkozz az egérrel).


Sok sikert.

üdv.

2015. aug. 11. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Azért én megpróbálnék egy normális vírusirtót, pl ESET.

Ha csak minimális kurzor vibrálás van az még nem gáz, de határozott kurzortevékenység azért tud károkat okozni.

Tesóm járt úgy hogy belépett a szobába és a szeme előtt törlődöttek cuccai, konkrétan életre kelt a kurzor mintha egy szellem irányította volna az egeret.

2015. aug. 11. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!