Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Lumia vagy Samsung telefont...

Lumia vagy Samsung telefont vegyek?

Figyelt kérdés

Láttam anofogáson lumia telefont úgy hogy nem használt csak megvették de nem kell nekik


max. 70 ezerftr adnék érte


negativ/pozitiv kérek a samsung és a lumiáról


2015. aug. 13. 16:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Samsung-gal volt tapsztalatom.Szerintem sz@r.Rossz minőségi a telefon + a buherált android ami állandoan lefagy és sz@rnak a frissítésre.Androidból ennyiből én Moto G-t.Moto G-t vagy valamelyik Lumiát vegyed.
2015. aug. 13. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Volt egy samsungom de ahogy haza értem vele és bekapcsoltam kb fél óra mulva lefagyott és újra indult (pocket neo tudom hogy kb a legrosszabb de hát akkor is). Aztán most januárban vettem egy lumia 520 at és ennél jobban nem dönthettem volna 21000 ft volt és tökéletes nem tudom hogy azért tetszik mert nokia vagy mert windows-os de nagyon jó és én nem vagyok hajlandó meg venni még egy androidos fost. (saját vélemény)
2015. okt. 18. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!