Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi foglal a gépemen 10 gigát?

Marci545 kérdése:

Mi foglal a gépemen 10 gigát?

Figyelt kérdés
A gépemen 20giga hely van de valami 10gigát foglal hogyan derítsem ki?
2015. aug. 14. 08:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Van egy program, a spacesniffer, ami nagyon szemléltetesen, különöbő méretű téglalapokkal mutatja hogy melyik mappa mennyi helyet foglal a gépeden. Szerintem azt próbáld ki.
2015. aug. 14. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Most néztem meg, hogy a gép, amelyen most éppen vagyok mekkora helyet foglal el a főkönyvtárban a "Windows"-mappa, és meglepődtem: 24,1 GiB-et... :-) ...ez itt éppen most egy Windows 7 operációs rendszer, és tudtommal a programokat a Windows a "Program Files" és a "Programfáhjlok (x86)" könyvtárakba telepíti, tehát:


Windows: 24,1 GiB

Program Files: 2,78 GiB

Programfárlok (x86): 20,7 GiB


...és ezek csak a legalapvetőbb dolgok, amelyek kellenek egy számítógépre... :-)


Azt hiszem a hivernációt és a lapozóállományt már ki is kapcsoltam, mert azok is szépen foglalják a helyet, sokszor feleslegesen.

2015. aug. 14. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha úgy érted hogy összeszámoltad az elfoglalt+üres helyet és 10 giga hiányzik, akkor általában a rendszervisszaállítási pontok sunnyogják el a helyet: [link]
2015. aug. 14. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!