Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogy derítsem ki mi foglal 60...

Hogy derítsem ki mi foglal 60 gigát a gépemen? Már majdnem üres a gépem elvileg, mégis.

Figyelt kérdés
Letöltöttem, lementettem mindent, már csak a zenék vannak fent (pillanatnyilag nem tudom hova rakni) és a programok. Töröltem az ideiglenesen letöltött fájlokat is. Nem tudom elképzelni mi foglal ennyi helyet, hogy lehet kideríteni?
2011. ápr. 27. 16:42
 1/4 anonim ***** válasza:

A helyedben én a total commanderben, manuálisan végig space/szőközöznék mindent(arra kijelzi, hogy mekkora területet foglal). Kezdve a C meghajtón, a legfelső mappától. Aztán, ha valami sokat foglal, enter, tovább ellenőriz... Így biztosan nyomára bukkansz.

Az ideiglenesen letöltött fájlok mellett lehet van még más valami is, ezt nem tudom biztosan, de szerintem a CCleaner programmal csináld.

2011. ápr. 27. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

windows mappa, programok, documentsandsettings-be sok sok hülyeség ami összegyűlt az évek alatt...

rámész a mappákra, jobbklikk->tulajdonságok, ott kiírja h mennyi helyet foglal. ha soknak tűnik akk bemész mappába és újra elvégzed a többi mappán. ésígytovább. vagy átállítod a mappa megjelenítést h mutassa a részleteket köztük a méretüket, így gyorsabb navigálni. vagy felraksz egy Total Commandert, és Alt+Shift+Enterrel kilistázod a méretüket

2011. ápr. 27. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2011. ápr. 27. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

SpaceMonger v1.4.0


ez egy grafikus felületen mutatja mi foglalja a helyet

leirás: [link]


letöltés

[link]

Free szoftver fül és a lap alján 'SpaceMonger v1.4.0' ezt még telepíteni sem kell, csak a zip-et megnyitva elindítod, Open és kiválasztod a meghajtót

2011. ápr. 27. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!