Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Sims 3 hiba a simel beragad...

Sims 3 hiba a simel beragad és nem tudok vele mit csinálni, mit tegyek? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Most tettem fel újra a gépemre a sims3-at, régebben is fent volt. Nem rég húztam újra a gépet, és jobb videokártyát vettem bele, szóval nem gép hiba! Elkezdek játszani minden megy zökkenőmentesen (már amennyire a sims 3 tud zökkenőmentesen menni) elkezdek játszani játszok x időt megunom, kilépek, elmentem. és amikor következőnek belépek a játékba elindul, és semmi gond azon kívűl hogy olyan mintha a simem... szellem sim lenne.... vagy legalábbis beakadt volna. resetsim nem műkszik, mert nem csak szimplán beragad, a sim panelt (ahol a szükségletek is vannak) nem lehet lenyitni sőt nincs is rajta a panelen a sim, ahol a pozitív és negatív hatások vannak az is üres, és az állapot jelző csík is halványzölden, középtájon stagnál. egyébként a sim mozog vagyis ha pl fürdik akkor mozog ahogy kell csak ott se megy fel a csík hogy végez és ezért soha nem hagyja abba. Volt-e már valakinek ilyen? és hogy gyógyította? köszi a válaszokat.

2015. aug. 14. 21:33
 1/2 anonim ***** válasza:
kezdj új játékot, vagy telepítsd újra
2015. aug. 14. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
próbáltam mindkettőt.... :S
2015. aug. 14. 22:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!