Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Lehetséges hogy a régi laptopo...

Lehetséges hogy a régi laptopomra soha nem is lesznek windows 10 kompatibilis driverek?

Figyelt kérdés

Lenovo Idepad s10-2 netbook. Eredeti windows 7 starterrel vásároltam újonna 2010-ben, abban az évben be is fejeződött a forgalmazása, nem egy mai darab.

Egyenlőre még nem tudom frissíteni windows 10-re.

Kérdeztem a miscrosoft magyarországot, azt mondták hogy akkor fogok tudni frissíteni hogy ha meglesznek a friss driverek feltéve ha a lenovo elkészíti.


Néztem a lenovo honlapját, van fent egy lista hogy mely gépekre vannak meg a frissítések, az s10-2 nincs köztük. 2010 óta nem is adott ki erre a típusra semmi féle frissítést a lenovo. Vajon nem is igazán van rá esély?


2015. aug. 15. 08:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Nos igen, ha jól látom még 64-bites vagy windows 8-as drivereket sem készítettek, szóval ez így eléggé esélytelen.
2015. aug. 15. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És akkor ezek szerint hiába is töltöm le a microsoft honlapjáról az oprendszert, nem fog működni? :(
2015. aug. 15. 09:22
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez nem olyan biztos. Nekem még régebbi gépem van, és semmilyen drivert nem kellett letölteni a Win 10-hez, magától kezelt mindent és teljesen jól működik. Úgyhogy töltsed le és majd meglátod mi lesz, szerintem nálad is fog menni minden.
2015. aug. 15. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Alex Fly ***** válasza:
Vagy ne a Lenovonál nézz körül, hanem a laposvasba épített hardverek gyártójánál.
2015. aug. 15. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Napokkal ezelőtt írtam a lenovo-nak hogy mit tudnak, lesz-e frissítés, csak mivel nem jött válasz azért kérdeztem itt. Nem sokkal a kérdésem kiírása után válaszoltak hogy nem lesz frissítés mert több mint 5 évvel ezelőtti modell.

Közbe tesómmal is beszéltem, ő is azt mondta hogy nem számít nyugodtan töltsem le, menni fog.

Úgyhogy letöltöttem, működik.

De hogy miért írták a microsoft meg a lenovo munkatársai is azt hogy nem lesz frissítés és akkor nem is fog működni, az rejtély. :)

2015. aug. 16. 07:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!