Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A képen látható laptoptáskát...

A képen látható laptoptáskát kaptam a barátnőmtől. Ezt ugye használhatja férfi is? Unisex kategóriában is láttam ezt több helyen.

Figyelt kérdés

[link]


Nekem tetszik, mert nagyon praktikus, egyszerű, és a színe illetve fogókája is inkább férfias kialakítású.


Zoli


2015. aug. 15. 20:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Persze, sőt. Szerintem inkább férfias így feketében.
2015. aug. 15. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy FEKETE laptoptaska. Erted, nem rozsaszin, mintas, csipkes, hanem sima fekete. Ennel uniszexebb nem letezik.
2015. aug. 15. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Szerintem simán,nincs rajta semmi lányos
2015. aug. 15. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha neked tetszik akkor miért foglalkozol azzal hogy néz ki? Hordod és kész, akinek nem tetszik nem néz oda.
2015. aug. 15. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Azért kérdeztem rá, mert a haverom azzal oltogat, hogy ez a márka (miracase) női termékeké.


De láttam már miracase töltőt is pl.


Meg én ilyen táskát nem vennék a barátnőmnek, hogy lányos. Csak azért mert a márkáját esetleg azzal azonosítják.


Valóban vannak kimondottan női laptoptáskái is, de azok színesek, és pl. a fogókája két oldalról jön, mint egy szatyoré, illetve hosszabbak is. Na, azok valóban női táskák.


A képen látható pedig legalább unisex. Nem kizárólagosan női.

2015. aug. 15. 20:41
 6/14 anonim ***** válasza:

Az élet néha kegyetlen....


Ezért nem szoktam ajándékot kérni, inkább az árát...

2015. aug. 15. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

#6


Ezt hogy érted?

2015. aug. 15. 20:58
 8/14 anonim ***** válasza:

Zoli, nem gondoltál még rá, hogy túl sokat adsz mások véleményére?

G.

2015. aug. 15. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Csőbzinak fognak nézni emiatt, legközelebb mi lesz, cicanadrágban fogsz mászkálni?
2015. aug. 15. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Attól hogy benne van a márkában hogy MIRA ami egy nő név, CASE meg igeként becsomagolást is jelent vagy főnévként börönd/doboz/tartó még nem jelenti hogy női.

Nem vagyok divat bůzi, de amíg nem csipkés, rózsaszín, vírágmintás... addig nem érdekel.

2015. aug. 15. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!