Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A képernyőillesztő nem válaszo...

A képernyőillesztő nem válaszol és utána helyreállt windows 10 hiba miért van és mi lehet a megoldás?

Figyelt kérdés
Próbáltam régebbi drivert feltenni,előtte win7 untimate 32 bites volt de ez marha idegesítő, 10 percenként csinálja egy film alatt.

2015. aug. 16. 18:55
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
windows 10 :(
2015. aug. 16. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Meg a kis f..od :) Az NVidia driverek a hibásak. Próbáld meg leszedni a legújabbat. Egész évben hotfixelni kellett az Nvidia drivereket.
2015. aug. 16. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
ne kamuzz, fanboy.
2015. aug. 16. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Már kaptad is a mínuszt. Hogy miért? Ezért:


[link]

2015. aug. 16. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
#3 elmondanám neked hogy nem vagyok fanboy, nekem is NVidia kártyám van, és a márciustól májusig tartó időszakban emiatt akartam kihajítani az ablakon, csak szerencsére jött a hotfix. Főleg google chrome alatt csinálja ezt a hibát, egy idegesítő bug a driverben.
2015. aug. 16. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Legújabb van,amikor láttam tegnap előtt kb,hogy új driver van,megörültem neki nagyon,de sajnos nem javított...
2015. aug. 16. 19:24
 7/17 anonim ***** válasza:

no.. akkor te is kapod a mínuszt. Hogy miért?:

- "Egész évben hotfixelni kellett.." - milyen egész évben, te magad is 3 hónapról beszéltél, w10 pedig most jött ki, kevesebb, mint egy hónapja..

- a linkelt 3 hozzászólásból egynek megjavult, egynek chrome alatt volt baja (BSOD, szóval megint más), egy pedig alpha/béta játékok alatt szenvedett, itt speciel film nézés közben megy el, szal más tészta. (persze nem w10 alatt)

- semmi segítséget nem adtál, ráböktél az nvidia hibára, ami persze korán se kizárható, de úgy, hogy a kérdezőnek a gépéről semmi infó nem volt.

Én a w10-et kritizáltam, még instabill, csak úgy, mint a hozzá kiadott driverek, ergo bárkinek bármi baja van vele és ragaszkodik a használatához szép csendben leül és vár, hogy kijavítsák.

Kérdezőnek a megoldás esetleg: kapcsold ki a hardveres gyorsítást, lehet az megoldja.

2015. aug. 16. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
A Windows 10-nek nincs problémája, egyáltalán nem instabil, csak ha maga a gép is instabil. Ha a legújabb driverrel is csinálja, akkor valami miatt megszakad a kapcsolat a gép és videokártya között. Ennek az oka bármi lehet. Táptól kezdve az összeszerelésen át az alaplapig.
2015. aug. 16. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm,megpróbálom.
2015. aug. 16. 19:46
 10/17 anonim ***** válasza:

megszakad a kapcsolat a gép és a vga között: driver..

Ha előző oprendszerrel nem volt baja, akkor nagy eséllyel a jelenlegi driver kavar be, hisz az biztosítja a kommunikációt..

2015. aug. 16. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!