Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Egy erős számítógép összerakás...

Egy erős számítógép összerakásában kéne nekem hozzá értő segítsége?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni egy erős gépet. Egy olyat, amin ultra beállítások mellett legalább 30fps-el futnak a játékok. Valamint akár a videórögzítés alatt sem laggol. Továbbá szeretnék time-lapse videókat készíteni, esetleg más videókat, és nem szeretném, ha lefagyna a szerkesztő, vagy a renderelés fél napig tartana. És majd a megjelenő oculus riftet is bírja. Lehet keveset mondok, de nem tudok többet költeni rá. Az ár amiért (legalább) szeretnék egy asztali gépet az 350-380 de szóba jöhet akár a 400 ezer forint. De minimum 300! Szeretném, ha nem kéne már jövőre újat venni. A mostani nagyon gyatra, 4 éves, ezt szeretném lecserélni. Kérem ne írják itt, hogy "jaj de lehet 150-ért is jó gépet összerakni" Igen lehet, de aztán ultra low beállítások mellett ha 10 fps el eldöcög az nem jó. A normális válaszokat előre is köszönöm.

2015. aug. 16. 19:04
 1/4 anonim ***** válasza:

Szeretném elmondani, hogy nem kell 400k-s gép ehhez.

Itt egy konfig amit összeraktam, és megfelelő lehet...

Hát a te ár kategóriádba helyeztem végül de nah :DD

[link]

[link]

PCX.hu

2015. aug. 16. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszodat. :)

Annyit elfelejtettem leírni, hogy egy jóminőségü hangkártyát is szeretnék bele, csak nem tudom hogy mi számít annak s hogy mennyiért vehetem.

Azért nem akarom magamra bízni az ilyet, mert úgy hallottam egyes alkatrészek nem kompaktibilisek egymással.

2015. aug. 16. 23:08
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha szeretnéd belerakok egy hangkártyát is :D

Itt az új build, az előző hibás is volt :O

[link]

[link]

Árban van hely egy hangkártyának, viszont én azokhoz sajnos nem értek. De szerintem fölösleges is.

2015. aug. 16. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem értek sokat hozzá,de talán ez mégis csak jobb lesz mint ami az alaplapban van.

[link]

2015. aug. 16. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!