Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » CS:GO képernyőfelbontás?

CS:GO képernyőfelbontás?

Figyelt kérdés
CSGO-ban valaki tudja hogy tudom megcsinálni azt hogy széthúzza a képernyőt? 16:9 es monitorom van de 4:3-ba játszom és úgy hogy széthúzza de valamiért úgy adja be hogy oldalt két csík. szóval ezt nem tudja valaki hogy hogy lehetne szétnyújtani?

2015. aug. 16. 20:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez nem a játék beállítása, kártyától függően CCC-ben vagy NVCPL-ben tudod állítani. (Ha intel, akkor örülj, hogy van kép egyáltalán...)
2015. aug. 16. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Amd proci es nvidia videokartyam van
2015. aug. 16. 21:32
 3/6 A kérdező kommentje:
De amugy csak azota lett ilyen amiota uj winchesterem van es igy most ket oldalt van fekete csik de az elott nem volt hanem szet volt huzva
2015. aug. 16. 21:34
 4/6 A kérdező kommentje:
Tehat akkor azt nem tudom allitani hogy szethuzza?
2015. aug. 16. 21:34
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem intel procim van és az intel vezérlőjében nekem van egy ilyen, hogy Méretezés és ott azon belül vannak a dolgok, hogy megtartsa a képarányt vagy illesztje stb stb.


Valahol az amd vezérlőjében kell keresned a megoldást :)

2015. aug. 16. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
oké köszi
2015. aug. 17. 12:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!