Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Xbox 360 Live problémák?

Xbox 360 Live problémák?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Van egy Xbox 360 konzolom, amin gond nélkül megy a Live. Csak egy játékom van, az előre telepített 2 játékon kívül (azok ilyen egyszerű játékok), a GTA 5. Nem volt eddig semmi probléma, tegnap kicserélték a routert, de azután még ment a Live. Ma próbálok bejelntkezni live-ba, de hibát ír ki! Eddig ment.8015190e hibakódot ír ki. Mikor ellenőrzöm a kapcsolatot akkor is minden oké, kivéve a live. Utánanéztem a hibakódnak, azt írták vagy a net vagy a Live -al van valami. A Microsoft weboldalán a Live állapotban az volt, hogy valami gond van Xbox 360-on. Szóval ez lenne a gond? A live-al van csak gond? Ha később esetleg holnap próbálkozom jó lesz, amint kijavitják a problémát? Szóval nem a boxommal van a hiba? Nincs feltörve, kb egy hetes nincs, új. Köszi ha elolvastad. Valszokat köszi előre is :)

2015. aug. 18. 11:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Próbáltad a systembe a network storageba a libe testet? Vagy próbáltad kikapcsolni bekapcsolni az xboxot?
2015. aug. 18. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Már újra is indítottam, de megvan a probléma oka: írd be Google-ba, hogy Xbox Live állapota, aztán az 1. Na ott láttam, hogy Xbox 360-on van egy Live bejelntkezési probléma, és most, a komment írásánál még azt írja, hogy dolgoznak a problémán, szóval ez nem egyéni probléma. Hamarosan megoldják, addig is van gépem, elütöm az időt. A választ köszi, zöld (Y) ment :)
2015. aug. 18. 12:33
 3/4 anonim válasza:
Nálam is ez van :/
2015. aug. 19. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Elég idegesítő... Új az Xbox 360 csak nem tudom használni :(
2015. aug. 20. 09:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!