Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi lehet a probléma? Van egy...

Mi lehet a probléma? Van egy Tenda wifi routerem. Néha a telefon nem csatlakozik, nincs wifi, néha van, de akadozik, wiber, email működik, de pl már az internet nem. És néha pedig tökéletesen működik, de ez nagyon ritka.

Figyelt kérdés
kb.3 hónapja vettem és eddig megfelelően működött,egy hete vannak ezek a problémák vele.

2015. aug. 19. 04:21
 1/4 anonim ***** válasza:

A Tenda egy igen gyenge mondhatni gagyi router. Vidd vissza garanciába, és vegyél egy TP-linket. Az is olcsó, de legalább jobb a firmware-je.


Ha macerás, akkor keress Tenda firmware frissítést, ha van egyáltalán.

Nagyon vacak router, ki kellene tiltani az országból az a márkát.

2015. aug. 19. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi,akkor ezzel jól bevásároltam:-(
2015. aug. 20. 17:03
 3/4 anonim ***** válasza:

3 hónapos? Akkor még garanciális. Vissza kell vinni a dobozával, blokkal. Mindkettő fontos, a garanciát így tudjuk " kiharcolni ".

Ezért nem szabad kidobni a dobozt, én nem is dobom ki pont ezért.

Üzemzavar a szolgáltatónál csak egyfojtába van.

2015. aug. 29. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 P.O.C. ***** válasza:
Tenda, DS-link mindenképp kerülendő. A TP-Link még jó, de annak is meghatványozódtak a panaszosai az utóbbi években.
2015. aug. 29. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!