Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Lehet szabvány magyar billenty...

Lehet szabvány magyar billentyűzeten Ä-t gépelni?

Figyelt kérdés
A kis ä-t tudom, hogy lehet előcsalni a billentyűzetből, de nekem a nagy változatra lenne szükségem. :( A munkámhoz kell, néha kell német szöveget gépelni, amiben ez a betű is benne van, de nem tudom leírni, csak ha az internetről másolom le... viszont amikor nincs internethozzáférésünk (ami gyakran van sajnos)... akkor meg vagyok lőve. :(
2015. aug. 19. 18:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Alt Gr + E ;)
2015. aug. 19. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 coopper ***** válasza:

Szia.


Illetve ASCII karakterként is be tudod vinni : [link]


ALT+142 = Ä


Sok sikert.

Üdv.

2015. aug. 19. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Az altgr e sima e betűt ír nekem :(

A másik válasz sem működik :(

Lehet hogy az op rendszer rossz vagy a billentyűzetkiosztás. nem tudom :(

2015. aug. 26. 21:34
 4/5 coopper ***** válasza:

Szia.


"A másik válasz sem működik :( "


Pedig az altos módszernek épp az az előnye, hogy szinte mindenhol müködik : http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__programok__7..


A kérdésem a következő lenne : neked mit ad ALT+142-re a 'Ä' helyett ?


Sok sikert.

üdv.

2015. aug. 26. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Az ALT+142-es módszerre semmit nem ad ki. Olyan, mintha nem is gépelnék semmit. :/
2015. aug. 31. 09:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!