Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Létezik erre értelmes válasz?

Létezik erre értelmes válasz?

Figyelt kérdés

Egy Asus tuladjonosa vagyok. A pontos típusa: s551ln (nyugodtan keress rá a neten). 1 éve van meg és a multkor elromlott. Hiába raktam be a töltőbe nem töltödött, sőt a kis égő sem gyult ki, hogy töltődik. Visszavittem garanciába kiderült, hogy alaplappal volt gáz, kicserélték egy teljesen újra. Hazahoztam a szervizből, majd eltelt 4 nap és most is szinészkedik. Bekapcsolom és pár másodperc múlva anélkül, hogy bármit is behozna kikapcsol. Majd ha újra inditom megint és megint ismétlődik a helyzet. De van. hogy alapbol bekapcsol. Tehát valami nem okés vele, csak akkor kapcsol be amikor akarom de mondjuk ha 7-8x kapcsolom egymás után akkor egyszer csak bekapcsol.


Olvastam, hogy lehet teli van porral és azért, de mint mondtam 4 napja hoztam ki a szervizből ahol alaplapot cseréltek benne és akkor gondolom ha hatalmas mennyiségű por volt csak kitakaritották, meg hát 4 napja hoztam el, tehát milyen baja lehetett azóta? Járok melózni reggeltől késő délutánig csak este használom, azaz használnám...


Sajnos nem vagyok jelenleg MO-n tehát nem tudom visszavinni garanciába egyelőre. Ti mit javasoltok? Mi lehet a gond?



2015. aug. 19. 20:49
 1/1 anonim ***** válasza:
Asus gépekre jellemző ez, hogy bekapcsolás után pár másodperccel leáll, majd kis idő múlva visszakapcsol és onnantól megy tovább rendesen. Ha békén hagyod akkor mit csinál?
2015. aug. 19. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!