Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Milyen telefont vegyek?

Milyen telefont vegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Szeretnék venni egy telefont amivel szép videókat lehet csinálni és nem lesz zajos az anyag. Lehetőleg 1920x1080 30 fps el vegye fel. Sokat használnám videózásra. Most lumia van azzal nagyon meg vagyok elégedve ,de lehet android is. Milyet ajánlotok 80.000-90.000ft ig ? :) koszi a válaszokat. Kamerám van csak nem birom mindig magamnál ezért kéne egy ilyen telefon.. Köszi előre is a válaszokat :). Eddig Sony Z3 Compact ra gondoltam :) ti mit gondoltok?
2015. aug. 21. 19:06
 1/3 Marsko100 válasza:
Igen a Z3 kompakt az nagyon jó ehez de én inkámm Samsung Galaxy S4 vagy S5-t ajánlok annak nagyon jó lett az eredménye!!! :) ;)
2015. aug. 21. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Koszi :)
2015. aug. 22. 20:17
 3/3 anonim válasza:
Szia! Szerintem vegyél Galaxy S5ot! Az UHDs videok nagyon szépek és ez a telefon tökéletes! Nyaraláson beleesett a tengerbe 7m mélyre és semmi baja nem lett a sós víztől! Teljesen meg vagyok elégedve vele! :)
2015. aug. 26. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!