Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mért fagy le a gép?

Roland00 kérdése:

Mért fagy le a gép?

Figyelt kérdés
Játék közben felveszem ahogy játszok mert van egy csatornám youtubon és oda fel szoktam rakni!Bandicam-al veszem és a hangot közben audacity-vel, és veszem a játékot 100 fps-el de egyszer csak lefagy az egész gép és meg van merevedve az egér is meg minden újra kell inditanom a gombaé mert nem mozog az egér sem, mi lehet a gond mért vagy le??? amikor 100 fps-em van?

2015. aug. 28. 22:45
 1/4 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

memtest86+

HDD Sentinel


mivel memoria vagy merevlemez hibanak tunik enyi leiras alapjan, ha pp. vga hiba az huzosabb a kideritese is persze kitudja mi lehet utanuk ha nem ezek hibasak

2015. aug. 28. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

egy ssd is lehet hibas ha mondjuk azt hasznalsz


annak sajat teszteloje szokott lenni


de cseres tesztelesel is probaphatod ram ot hdd/ssd t ha van lehetoseged

2015. aug. 28. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

ahogy az 1#-es írja. Ez valami memória probléma lesz.

De ennyiből sajnos mi sem tudunk többet mondani.

HDD vagy ha SSD van teszteld le nem-e bad sektor-os. Illetve fontos hogy még memtest-et is csinálj.

Ha azok jók akkor más gond van.

Esetleg mikor volt újra rakva az operációs rendszered? Mióta videózol? (mármint eddig vettél már fel videót úgy hogy nem fagyott le a géped?). Kérlek a kérdéseimre rendesen válaszolj. Különben nem tudok segíteni, illetve nem tudnak/tudunk.

2015. aug. 29. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
kb 3 hete volt újratelepitve, 2 hete videózok, eddig nem fagyott le a gépem csak most, és amikor újrainditotam a gépem megint megpróbáltam ugyan azt le vidizni akkor is lefagyott harmadjára sikerült felvennem,
2015. aug. 29. 13:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!