Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Szerintetek Sony xperia m4...

Szerintetek Sony xperia m4 aqua-ra lesz android frisítés? Most gyárilag 5. 0 Lolli pop van rajta 5.1 es érkezhet rá?

Figyelt kérdés

2015. aug. 28. 23:03
 1/4 doni1201 ***** válasza:

A régebbi M2 és M2 Aqua benne van az 5.1-re frissítendő készülékek listájában, szóval valószínű, hogy az M4 Aqua-ra is érkezik majd valamikor az év vége felé.

Bár az is előfordulhat, hogy kihagyják, és majd jövőre megkapja a Marshmallow-t (6.0).


[link]

2015. aug. 29. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

HELLO!

nem vagyok egy nagy angolos és a google fordító sem az

szóval ez a szöveg azt jelenti amit te le írtál vagy hogy augusztus után valamikor jöhet a frissítés ... a 6.0 át már nem várom meg addigra átváltok iphone-ra. köszi a választ ment a pont. erre a szövegre gondoltam: The Xperia M4 Aqua, Xperia E4 and Xperia X4 are the only exceptions, which are expected to get the Android 5.1 update some time later in August.

2015. aug. 30. 16:13
 3/4 doni1201 ***** válasza:

Kb annyi, hogy a fejlesztők nem erősítették meg az E4, M4, X4 5.1-es frissítési tervét, de azért várható a frissítés - júniusi információk szerint augusztusban.

Ami már persze azóta megdőlt, mert a kiemelt típusokra, pl. Z1 és Z szériákra sem jött még ki az 5.1, szóval csúszik az egész (mint általában).

2015. aug. 30. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Értem köszi szépen akkor vagy beviszem szervizbe vagy várok vele mert rossz a mikrofon hívásnál nem hallani engem. de mivel ez szoftveres probléma nem nagyon fogják kijavítani. 5 haverom rendelkezik Sony xperia z1-z2-z3 telefonnal gyári android al jó volt nekik de kijött az 5.0 és nekik is elromlott a hívás és csak úgy tudták megoldani hogy vissza rakták a gyári androidot sajnos de mivel alapból 5.0 el jött ki az m4 attól tartok hogy kisebb android ot nem tesznek rá vagy mégis? Amikor video felvételt készítek vagy kihangosítom a hívást akkor hallani és felveszi a hangot de ha simán telefonálok vagy hangot rögzítek pl. Messengeren akkor mar nem megy
2015. aug. 31. 21:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!