Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Sony Xperia M4 Aqua frissen...

David.david.david kérdése:

Sony Xperia M4 Aqua frissen vásároltan nem kapcsol be?

Figyelt kérdés
Tegnap lett vásárolva, ma reggelre (egész este töltőn volt) nem kapcsol be a kis led bal felül meg pirosan világít folyamatosan semmire nem reagál gép nem ismeri fel. Mi a megoldás? Vagy a gond?
2015. jún. 21. 12:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
reset gomb?
2015. jún. 21. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
de hol található rajta a reset gomb ?
2015. jún. 21. 13:18
 3/11 anonim ***** válasza:
Dugd be tölteni (nem baj ha nem reagál) hagyd rajta néhány órát ha nem kapcsol be utána szólj.
2015. jún. 21. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Engem érdekelne,hogy azóta mi lett vele! Sajnos az enyémmel is ez a gond! :(
2015. júl. 16. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Hátlap alatt volt a reset gomb az Sp-ben, az M2-n ledig az Sd kártya ajtó mogott a kis tollal benyomható gomb. Valamelyik kis ajtó mögött lesz. De lehet nem ez a baj
2015. júl. 21. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Nekem is ez problémám... mi lett vele azóta?
2015. júl. 25. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Nos igen a reset gomb a megoldás azt kell pár másodpercig benyomni és telefon be fog kapcsolni.
2015. júl. 25. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Nekem is ez a gond, töltőre raktam, világított a piros kis led lámpa, most nézem, világít, ha töltőn van, ha nem, és nem kapcsol be. Resetelni próbáljam? Nem törlődnek ki a képek, és videók?
2015. aug. 6. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
4.vagyok: Én fél óra töltés után a bekapcs.+hangosító gombot nyomtam egyszerre hosszan!!
2015. aug. 7. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Ha lefagy a telefon és tényleg semmire se reagál,akkor csináljátok a következőt:

-Vegye le a memóriakártya foglalatának a fedelét.

-Egy toll vagy hasonló tárgy hegyével nyomja meg hosszan az OFF gombot, amíg a készülék le nem áll.

( [link]

2016. ápr. 10. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!