Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Az alábbi laptopok közül...

Az alábbi laptopok közül melyiket válasszam?

Figyelt kérdés

Bizonytalan vagyok az alábbi laptopok kapcsán, melyiket válasszam. Olyan lenne jó, ami azért el is vinne néhány közepes minőségű játékot.

Olvastam olyat, hogy amelyik processzor modellben benne van egy U betű, az nem jó, én nem értek hozzá...


Azt is olvastam, hogy a Nvidia GT 900-as sorozat elég jó. De a többi videokártyával nem vagyok tisztában. Meg hogy melyik érné meg legjobban.


Lenovo IdeaPad Z50-75 80EC004AHV

[link]


Lenovo IdeaPad G50-80 80E501SGHV

[link]


Toshiba Satellite C55-A-1NU

[link]


ASUS X554LJ-XO095D

[link]


ASUS X555LB-XO085D

[link]


ASUS X555LB-XO053D

[link]


Acer Aspire E5-572G-31NF LIN NX.MQ0EU.020

[link]


ASUS X550DP-XO142D

[link]



2015. aug. 30. 04:04
 1/5 A kérdező kommentje:
De ha valaki tudna 140 ezer forintig hasonló, jó hardverű laptopot linkelni, ami jobb ezeknél, azt is megköszönném :)
2015. aug. 30. 04:27
 2/5 szántóvető ***** válasza:

amiket linkeltél azok gyengébbek mint amit egy másik kérdező linkelt: http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__hardverek__7..

(hogy gyári garit ad-e az emag azt nem tudom.)megéri azt a párezer Ft-ot hozzátenni.

2015. aug. 30. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Tetszik ez a laptop nagyon :)

Tényleg jó a procija és a videokártya is. Lehet ezt fogom választani :)

2015. aug. 30. 12:31
 4/5 A kérdező kommentje:

A kettő közül melyik legyen?


Acer Aspire E5-572G-52YV

[link]


Acer Aspire E5-572G-339Q

[link]



Szinte ugyanazok.

Nem vagyok nagy szakértő, de az i5-ös proci az elsőnél szerintem jobb, mint az i3. Bár nem tudom ez mennyire függ.


Viszont a második mellett érvel az, hogy full hd kijelzője van, ami azért ritka.


Szóval a második jobb?

2015. aug. 31. 03:35
 5/5 szántóvető ***** válasza:
ebben az árkategóriában érdemes a teljesítményre menni.az i3-as nem biztos hogy elég a gta5-höz,lehet hogy szaggatni fog.a full hd-t csak filmeknél tudnád kihasználni,oda elég a kisebb teljesítmény.
2015. aug. 31. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!