Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Genius Facecam 1000x típusú...

Genius Facecam 1000x típusú webcamerám van. Elrontottam. Ezzel most mit kezdhetek?

Figyelt kérdés

Tegnap eltekertem rajta a fókuszt, azóta nem ad képet. A gép továbbra is érzékeli, de amikor átváltok rá, kép helyett csak egy szürke alapon töltés ikont mutat.

A blokkot kidobtam, doboz sincs meg.



2015. aug. 30. 10:28
1 2
 1/11 papagenou ***** válasza:
tekerd vissza...
2015. aug. 30. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Megpróbálom! Ezt még úgysem próbáltam, túl kézenfekvő lett volna... Genius..
2015. aug. 30. 10:34
 3/11 papagenou ***** válasza:

honnan tudjam, hogy nem az a fajta ember vagy aki leplet terít a gépre, ha vírusos, nehogy elkapja a család? a legkézenfekvőbb dolgokkal kell kezdeni :P


frissítsd a drivert, keress rá fórumokon - nem itt! - hogy másnak volt-e ilyen ezzel a típussal stb. ha ennyire magabiztos vagy és tudod mit kell először csinálni, ez sem fog problémát okozni.

2015. aug. 30. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Oké, én ezt értem. Ha ez is megvolt? :D
2015. aug. 30. 10:42
 5/11 papagenou ***** válasza:
és nem találtál sehol semmit a dologról? senki nem találkozott ilyen hibával avagy nekik megoldotta a frissítés?
2015. aug. 30. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Ha ide írtam ki kérdést, akkor úgy néz ki hogy nem ):
2015. aug. 30. 10:45
 7/11 papagenou ***** válasza:
viszont ha nem találtál rá megoldást - pedig tudod, hogy hol kell keresni - akkor igen kicsi az esély arra, hogy mi tudunk segíteni. komolyan, visszatekerted csumáig a lencsét?
2015. aug. 30. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Alapállapotban balra volt tökig csavarva.. egy kicsit elcsavartam jobbra, először homályosabb lett a kép, aztán tök random eltűnt az egész...
2015. aug. 30. 10:47
 9/11 papagenou ***** válasza:
nem találtam semmi használhatót én sem. gondolom a kihúzom, bedugom, újra indítom, földhöz vágom köröket is lefutottad már :/
2015. aug. 30. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Bőven...
2015. aug. 30. 12:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!