Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Valaki ismer Nyíregyházán...

Pappgr kérdése:

Valaki ismer Nyíregyházán olyan boltot, szaküzletet, számítógép javító üzletet, ahol ki tudják cserélni a videokártyát egy laptopban?

Figyelt kérdés
Egy asus ROG G750JH ban kellene kicserélni a 780m-et egy 980m-re. Kérlek titeket, hogy ne beszólásokat és kommentárokat írjatok, hanem a megbízható üzleteket.

2015. aug. 30. 16:38
 1/3 anonim ***** válasza:
50%
A jóisten se fogja neked kicserélni, mert ennél a laposnál nem lehet.
2015. aug. 30. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De ki lehet, mert mind a kettőnek MXM-B mobil VGA foglalata van és táp is bírja. Direkt kértelek, hogy értelmesen válaszoljatok ne rizsát, valaki, tudna végre mondani valamit?
2015. szept. 6. 15:10
 3/3 anonim ***** válasza:
úgy írtam neked, hogy előtte utánaolvastam. Az alienware hasonló típusba lehet, a tiedbe minden fórumon azt mondják, hogy nem. De akkor egy kalappal, ha nem hiszel nekem.
2015. szept. 6. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!