Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Windows 7 kék halál. Mi baja...

Windows 7 kék halál. Mi baja lehet a gépemnek?

Figyelt kérdés

kb 10 éves a gépem és még sosem volt semmi baja,csak 2x kellett benne cserélni videókártyát meg 1x tápot,de ez már régen történt,még az elején,azóta több éve semmi baja nem volt,most meg minden baja van.Egyáltalán nem akarja betölteni a windowst.Régen betöltötte,bírta egy ideig utána lefagyott,újra akart indulni saját magától,de nem tudott szegény,utána egyszerűen kikapcsolt,később jelentkezett csak a kék halál hibaüzenet.Olyan is volt nem1x,hogy rosszult jött be a windows 7,nem ment rajta az aero téma.


A kék halál hibakód,ami bejön:


STOP:c000021a (fatal system error)


The initial session process or system process terminated unexpectedly with a status of 0x00000000 (0xc0000001 0x001003a8)

the system has been shut down.



a gépem teljesítménye:

processzor intel core 2 duo e6300 2x1,86 Ghz

videókártya Nvidia geforce gt250

memória 2,5 Gb ddr2 ram

alaplap MB ATX C2D 775 PCIe



2015. aug. 30. 21:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Ami elromolhat, az el is romlik. Tedd újra a windowst, ha akkor is rossz akkor már megérett a cserére. Meg 10 éves gépen inkább Windows XP a menő. Lehet hogy lassan de biztosan kicsinálta a hardvereket a Windows 7.
2015. aug. 30. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 MolotovPunk ***** válasza:

Nem vagyok egy nagy gépszakértő,de valószínű az amit az első válaszoló írt.

10 éves gép az pedig nem mai darab,azon inkább jobba ha WinXP fut.

2015. aug. 31. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
a gépigényét megnéztem a windows 7-nek és annak megfelel,még túl is teljesít a gépem,és előtte már xp-nél is voltak problémák,de miután ráraktam a windows 7-et,minden probléma megszűnt,utána megint kezdődött elölről,csak már windows 7-en,de inkább gyűjtök egy új gépre,ezzel meg majd kezdek valamit
2015. szept. 1. 08:19
 4/6 MolotovPunk ***** válasza:

Túl régi gépet amúgy sem nagyon érdemes újítani.

Én 11 év után cseréltem le a Windows XP gépemet.

Lefutotta rendesen az idejét már.

3 hónapja vettem egy új asztali gépet,amire Windows 7-et raktam rá,azt is csak azért,mert a Win8-tól hányok.

Meg sokan azt mondják a Windows 7 az új XP.

2015. szept. 1. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Most egyáltalán nem csinál semmit sem a gépem,nem tölti be a windowst,elkezdett szirénázni,az mit jelent?
2015. szept. 13. 08:07
 6/6 MolotovPunk ***** válasza:

Elképzelhető,hogy ott már valami komolyabb gond van.

Szerintem nézesd meg valami szakértővel.

2015. szept. 13. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!